top of page
Screen Shot 2019-05-27 at 00.32.01.png

© Copyright Anat Ben-Israel 

Screen Shot 2019-05-26 at 17.50.36.png
Screen Shot 2019-05-27 at 00.16.55.png

© Copyright Anat Ben-Israel 

© Copyright Anat Ben-Israel 

 

השתלמות מיקצועית 

מאִחוּד לזהות

  מסימביוזה לאינדיבידואציה

בפסיכותרפיה גופנית

                       משנה עד גיל 3

     

                        מרכז סול, ת”א

 

  

מוקד ההשתלמות, מסימביוזה לספרציה ואינדיבידואציה מלידה עד גיל שלוש.מנקודת המבט של הפסיכותרפיה הגופנית  בכלל והפסיכותרפיה הביודינמית, שיטת ג. בויסן, בפרט

סדנה התנסותית המיועדת לפסיכותרפיסתים גופנים ולמטפלי גוף-נפש מתחומים שונים המעונינים ללמוד ולהעמיק את העבודה דרך הגוף, עם שלבי ההתפתחות המוקדמים.

 

נעבוד עם טכניקות מהפסיכותרפיה הביודינאמית, ישירות עם הגוף והנפש במצבים רגרסיביים עם התמקדות על סימביוזה, ספרציה ואינדיבידואציה..  השיטה מציעה גישה ייחודית לתהליכים עמוקים אלו. נלמד ונחווה את היחסים   בין תהליכים פסיכו-פיזיים וההתפתחות הגופנית בילדות עם החיים הנוכחיים.

 

בבאמצעות תרגילים התנסותיים נחקור מערכות יחסים ראשוניות ואת אירועי הילדות וכיצד הם היוו חלק ביצירת שְׁלוֹמוּת (Well-Being), חוסן נפשי וגם את מערכות ההגנה. נלמד איך אירועי הילדות מלידה עד גיל שלוש נעשים חלק מתת-המודע ויוצרים דפוסיי התנהגות והתייחסות המהווים חלק מהשקפת העולֹם ההעכשווית. שלושת השנים האלו משפיעות על נושאים כגון; קבלה ונתינת אהבה, אינטימיות, אמפתיה, ביטחון עצמי או חוסר ביטחון, גבולות, זהות, יצירת יחסים, פחד נטישה, בדידות ועוד. נושאים אלו משפיעים על הפאן הרגשי, האנרגטי, המנטלי והרוחני כאחד. רגשות מאתגרים כגון; חרדה, דיכאון, כעס, תסכול, צורך,חוסר קרקוע, פחד, אנרגיה נמוכה ובושה וגם שמחת חיים, אמון, חיוניות, פתיחות, והדהוד חיובי מקורם יכול להיות גילאים ראשוניים אלו.

 

 

נלמד לעבוד עם רגרסיה, לחזור אחורה בזמן, אל ילדותנו, נבחן ונחקור מקומות של שְׁלוֹמוּת (Well-Being) ומקומות פצועים. כמטפלים נלמד כיצד לסייע למטופל לשנות את הנראטיב באופן שיאפשר התיחסות חיובית יותר שתביא תועלת רגשית למטופל. ניצור חוויוה מתקנת לחוויות העבר, כמו כשהתינוק פתח את זרעותיו להורה נעדר, החוויה המתקנת היא, שהפעם דמות הורית (המטפלת) נמצאת שם .

 

הסדנה מתקיימת באוירה של קבלה וכבוד הדדי. החלקים המעשים וותנסותים בסדנה הם בזוגות וקבוצות קטנות. התרגילים, הטכניקות והכילים מהסדנה הכוללים עבודה ישירה עם הגוף כולל מגע, נשימה ועבודה במישור הרגשי והפסיכו–פיזי. הם תומכים בהעמקת התהליך הטיפולי ומעשירים את הטיפול הפרטני. נלמד תהליכים העובדים ישירות עם תת המודע, התנועה האנרגטית והרגש. אלו הם מהתהליכים המורכבים ביותר בפסיכותרפיה הגופנית הביודנמית, שהיא תרפיה הוליסטית ומכילה. כל התרגילים, הטכניקות והכילים הנלמדים בסדנה הם משיטת הפסיכותרפיה הביודנמית, שיטת ג. בויסן ומתאימים לטיפול פרטני ולטיפולים אישיים אונלין.

 

זו חוויה מעצימה המקרבת אותנו לעצמינו. היא מרפאה ומחברת

אתנו לכח החיים והבינה האישית.

מיקום: מרכז סול רח' בן שמן 4, ת"א

 (5 דק׳ הליכה מתחנת רכבת השלום) 

תאריך:

שעות: 10:00 - 17:00 (התכנסות 9:45)

עלות:  ₪390

הרשמה מראש מספר המקומות מוגבל !

להביא:

  • כלי כתיבה וניר

  • בגדים נוחים לתנועה

      כיבוד קל ושתיה חמה (תה, קפה, מים) – כלול.

   תשלום עם               

      PayPal                                     פה

PayPal ButtonPayPal Button

M.A. ענת בן ישראל   

פסיכותרפיסטית גופנית ביו-דינאמית בעלת ניסיון רב ועשיר של כיותר מ-35 שנים בתחום. הוכשרה ישירות ע”י גרדה בויסן. בעלת דיפלומה משנת 1988 מטעם המכון הבינ"ל של גרדה בויסן, לונדון, אנגליה. מלמדת את כל ההיבטים של הפסיכותרפיה

 (London School for Biodynamic Psychotherapy) LSBP  באנגליה 

  הקימה בית ספר לפסיכותרפיה ביודנמית, בארה”ב. למדתה כמרצה בכירה אורחת ב

-International Professional School of Bodywork San Diego CA (IPSB College)

וכמרצה בכירה אורחת במכללת רידמן. מנחה סדנאות במגון רחב של נושאים הקשורים לגוף נפש מההיבט של הפסיכותרפיה הגופנית והעיסוי הביו-דינאמ. בעלת קליניקה פרטית בישראל, קליפורניה ובמדינת וושינגטון שם היא מתגוררת

 

אני מגיעה בתדירות קבועה לישראל כשלוש פעמים בשנה.

אשהה בארץ מ-1 ה-30 בנובמר

בתקופה זו היא מציעה טיפוליים פרטניים והדרכה.

 

 

Edited Image 2014-10-30-4:41:5

© Copyright Anat Ben-Israel 

bottom of page